Prime IT
Yes we can...

Prime IT'yi Tanıyın!

Hakkımızda

PrimeIT sürekli artan teknolojik gelişmeleri takip ederek sektörel tecrübeleri ile birleştirip, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunan bir bilişim firmasıdır. Konusunda uluslarası sertifikaları bulunduran uzman kadrosuyla, Dünyada kendisini ispatlamış ürünlerle, proje süresi ve sonrasında destek ile finans, enerji, kamu, bankacılık, telekomünikasyon, sigortacılık alanlarındaki geniş müşteri yelpazesine bilişim teknolojileri projeleri üretir ve danışmanlık hizmeti sunar.

KURUMSAL

Şirketimiz bilişim sektöründe ki hedefleri doğrultusunda adım adım ilerlemektedir. Müşterilerimizin istekleri ile yetinmeyip, hep daha iyisini sunmayı prensip kabul etmekteyiz.

MİSYONUMUZ

Estetik ve kaliteye önem veren, en son teknolojiyi kullanma gayretinde, yenilikçi ve inovatif, en sade işletmelerden global şirketler dahil olmak üzere çok geniş bir yelpazeye hitap edebilen, veritabanı yönetiminden, datawarehouse projelerine business intelligence ve yazılım Projelerine kadar girdiği her sektörde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan bir şirket olmaktır.

VİZYONUMUZ

Veritabanı Yönetimi, Datawarehouse, BI konularındaki bilgi ve tecrübelerimizin yardımıyla çok hızlı bir şekilde girdiğimiz sektörlerde hak ettiğimiz başarıya ulaşmaktır.